28 Mei start vakantie aan de Moezel van Enkirch tot Klusserath

We zijn begonnen in Kesten aan de Moezel op de Camperplaats, waar men het vuile water en de toilet cassette kan legen en ook fris water kan nemen en er is stroom (webcam Kesten)
En daar enkele mooie fietstochten gemaakt, komen hier zeker terug

Toen naar Zeltingem Rachtig gereden waar ook een hele leuke Camperplaats is en waar we enkele nachten gestaan hebben, waar we een plek direct aan de Moezel kregen en ook hier hebben we gefietst, hebben hier bij de griek maaltijden weggehaald, komen hier zeker terug (webcam)

Daarna naar Enkirch wat ook een van de grootste Camperplaatsen aan de Moezel is, ook hier enkele fietstochten gemaakt, waar men normaal met het fietspontje over kan steken maar deze was stuk, hier is alleen stroom en water en men kan de wc leegmaken aanwezig,komen hier zeker terug (webcam enkirch)

Toen naar Mehring gereden voor ons ook een bekende Camperplaats zijn hier al eerder geweest, vorig jaar was er ook nog een goed restaurant, helaas hebben ze 2 zomer huisjes van gemaakt, niets bijzonders maar men kan hier goed fietsen en dat is belangrijk als men met een camper onderweg is, (webcam)

Vanuit Mehring naar klusserath waar we een plek onder de bomen konden krijgen, ook een camperplaats voor meer dan 200 campers, ook hier enkele fiets tochten gemaakt
Camperplaats met stroom en men kan hier ook wc en water legen en nemen (webcam)

Daarna onze laatste stop op de camperplaats in Zulpich een beetje ruig terrein, bij een groot meer zeil en watersport gebied, en hier in de avond even gewandelt
Eigenlijk hebben we deze vakantie dagen alleen maar goed wweer gehad (webcam)

Het bijzondere aan de Moezel deze vakantie was ook wel dat alle scheepvaart stil lag, er was onderhoud aan alle sluizen in de Moezel en die waren dus allemaal droog, we hebben ook enkele bekeken, wat een diepte en omvang bijzonder om te zien

Link naar algemene informatie over de Moezelregio : informatie link
We zijn op Zondag 13 Juni weer naar huis gereden,

We hebben ook weer enkele foto,s gemaakt die men via volgende link kan bekijken

Foto,s : 28 Mei tot 13 Juni 2021 Moezel vakantie

Translate »